Home

ASPEKTY KULTURY POPULARNEJ

Katedra Filologii Angielskiej oraz Studenckie Koła Literacko-Kulturowego „Keep Calm” zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej „Aspekty kultury popularnej”. Zapraszamy studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciegostopnia oraz członków Studenckich Kół Naukowych uczelni wyższych. Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystąpienia w formie referatów można zgłaszać do 15 maja 2018 r. na adres email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa po odbytej prezentacji. Miejsce obrad: Katedra Filologii Angielskiej, Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Piotrkowie Trybunalskim, ul. J. Słowackiego 114/118, Budynek B.

konferencja Aspekty kultury popularnej

ABSOLWENCIE, CO DALEJ?

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim, Akademickie Biuro Karier „Synergia” w imieniu własnym i partnerów zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Konferencji pod hasłem:

„Absolwencie, co dalej?”

Konferencja odbędzie się dnia 15 maja 2018 roku w godzinach od 10.00 do 15.00 w Auli Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Słowackiego 114/118 (budynek A). Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny!

konferencja Absolwencie, co dalej?

Więcej…

DZIEŃ JAKOŚCI KSZTAŁCENIA 25.04.2018r.

dzień jakości kształcenia

KONCERT SYMFONICZNY KARŁOWICZ/DOBRZYŃSKI

Uniwersytet Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie Trybunalskim we współpracy z Polską Operą Królewską zapraszają na "Koncert Symfoniczny Karłowicz/Dobrzyński".
Koncert będzie miał miejsce 20 kwietnia o godz. 19.00 w sali widowisko - teatralnej MOK. Bezpłatne wejściówki na koncert do odebrania od 9 kwietnia w MOK.

Polska Opera Królewska W DRODZE – założenie instytucji, by docierać z wydarzeniami do mniejszych miast w całej Polsce. Tym razem orkiestra Polskiej Opery Królewskiej pod batutą Tadeusza Karolaka wystąpi w Piotrkowie Trybunalskim. W programie znajdą się dwa symfoniczne utwory wybitnych polskich kompozytorów XIX wieku.

koncert symfoniczny

Więcej…

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYKŁAD

Wykład dra hab. Jacka Bonarka

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Życzenia wielkanocne

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Zaproszenie na wykład

KONFERECJA "W STULECIE NIEPODLEGŁEJ"

16 marca 2018 r. na Wydziale Filologiczno - Historycznym odbyła się konferencja naukowa dotycząca niepodległości Rzeczypospolitej.

Targi Eudkacyjne w Opocznie

Więcej…

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

16 marca (piątek) serdecznie zapraszamy na konferencję popularnonaukową poświęconą 100-leciu odzyskania Niepodległości. Początek godzina 10.00, budynek B Filii UJK.

Zaproszenie na konferencję

KONKURS DOTYCZĄCY JAKOŚCI KSZTAŁCENIA

Zapraszamy do wzięcia udziału w czwartej edycji konkursu z zakresu promowania Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia, przeznaczonego dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w roku akademickim 2017/2018, pod patronatem Jego Magnificencji Rektora – prof. dra hab. Jacka Semaniaka.

Szczegóły poniżej:

Więcej…

Strona 2 z 22

Uniwersytet

Jana Kochanowskiego

w Kielcach

Filia w Piotrkowie Trybunalskim

Wydział Filologiczno-Historyczny

ul. J. Słowackiego 114/118
97-300 Piotrków Tryb.

centrala: (44)7327400
fax: (44)7327405

NIP: 657-02-34-850

REGON: 000001407-00034

Millennium Bank
nr 31 1160 2202 0000 0003 3754 1719

Treść prawa

 

Plakat

Uniwersytet Trzeciego Wieku

wu

wu

logo jk
most logo br
sp

wu

eng
DEPARTMENT OF
ENGLISH STUDIES
 
 
logo-pge
 
 
mbp radomsko
 
 
tm
Początek strony